Náš chov
Staráme se s láskou

Chováme:

-nosnice Dominant Sussex, Dominant modrý, Dominant černý, Dominant žíhaný, Dominant tricolor, Dominant červený, Dominant bílý, Dominant Green shell a Dark shell, Legghorn

-nosničky Křepelek 

-Wyandottky, Hedvábničky a Běžce indické

Krásný den!


Yes-vejce je malá drůbeží farma nedaleko Teplic v Čechách, která by ráda svou produkcí kvalitních vajíček přinesla do blízkých domácností chuť domácího vajíčka, které snesla slepička štastně běhající po světě.
Naše hejno je krmeno kvalitní stravou obsahující moučné červy z vlastní farmy, doplňkově čerstvou zeleninu, šrotovanou směs obilovin, sběr hmyzu a trávy z výběhu. 

K dispozici mají plochu o velikosti 3000m2 pro vyzobávání hmyzu a trávy, pro dostatek slunce k chytání bronzu a čerstvého vesnického vzduchu. Prostorný výběh jim umožňuje vykonávat sportovní aktivity všeho druhu.

 Hejno je chováno ve volném výběhu, má dostatek volného prostoru v kurníku, krmeno přírodními zdroji a není zbytečně vystavováno stresu.
Slepice si žijí šťastně ve stínu březového háje a svým majitelům dělají radost, neboť pohled na ně je skvělým relaxačním prvkem.